Reference

Na Boži a její boží texty se obracím pravidelně. Jsem ráda za její širokou nabídku, protože ji stíhám využívat naprosto na max. Od kompletních textů na web, které jsou v přípravě, přes neustálý copyediting, úpravu a vyšperkování mých vlastních textů do článků, příspěvků a newsletterů až po kontrolu prodejek a reklamních textů nejen pro mě, ale i pro mé klientky. Nejvíce oceňuji její rychlou reakci i to, že veškeré domluvené termíny vždy dodrží.

Sabina Hrabovská

intuitivní markeťačka a byznys šamanka, www.sabinahrabovska.cz

Tímto bych ráda poděkovala Boženě Mikulové za copywriting kontrolu mého webu. Vše měla dopředu krásně připravené. Odhalila spoustu chyb v textu a sama přišla s nápady, jak některé části změnit. Musím vyzdvihnout i její flexibilitu a skvělou komunikaci. Prošly jsme veškeré texty a do hodinky bylo hotovo. Dál měla trefné připomínky, jak na ni web celkově působí jako na klienta. Moc děkuji za pomoc

Ing. Marie Vala

interiérová šamanka a designérka , www.marievala.cz

Boženu jsem požádala o kontrolu kvality textů na mém novém webu. Velice mě překvapila, že se nezabývala pouze gramatickými chybami a textovými nejasnostmi, ale také se mnou sdílela její celkový pocit z webu. Díky tomu jsem web doladila i po vizuální stránce. Jsem teď s jeho vzhledem i obsahem maximálně spokojená. Děkuji.❤

Zuzana Vašek Šustková

kariérní a životní kouč, mindset mentor, www.firemnikouc.cz

Využila jsem možnost spolupráce s Boženkou ohledně napsání textu na zvací stránku magnetu. Byla jsem v tématu zaseklá a nevěděla jsem, jak to uchopit tak, aby to bylo zajímavé pro klienty. Poslala jsem Božence magnet, který shlédla a na základě toho mi poslala několik textů, jak to pojmout, jak nad tím přemýšlet. Jsem nadšená, protože tento způsob mě nenapadl. Texty jsou jednoduché, výstižné, mají zkrátka TO, co věřím, že publikum zaujme. Moc spolupráci s Boženkou doporučuji.

Lenka Kvapilová

emoční terapeutka a koučka, www.lenkakvapilova.cz

Měla jsem možnost zažít krátkou konzultaci svých textů s Boženou a jsem nadšená. Věty měnila jako drak a zdůvodnila mi, co na těch mých nebylo dobré, proč bych je měla změnit a jak. Můžu s ní jen souhlasit, její texty mají opravdu šťávu a chytnou čtenáře více za srdce. Moc děkuji.

Kristýna Gebauerová

průvodkyně útulným domovem, www.kristynagebauerova.cz

Krásný podvečer, Boženko, chci Vám moc poděkovat za Vaši spolupráci na mé kampani, kdy jste z nadpisů v mém publikačním plánu a nastudováním mých prodejních stránek, dokázala tvořit tolik smysluplných příspěvků. Líbilo se mi, že to, na čem jsme se dohodly, vždy platilo. Je na Vás spolehnutí v rámci dohodnutých termínů!  Také bylo fajn, že jsem od Vás v rámci této spolupráce měla zpětnou vazbu na své prodejní stánky a kontrolu pravopisu. Aktuálně mi partner připravuje nový web a určitě se na Vás následně obrátím o spolupráci s jeho textovým laděním. Mějte pěkný zbytek dne.

Ing. Ludmila Klímková

fitness kouč , www.lk-fitness.cz